ray yacht desıgn

exterıor & ınterıor desıgn

Ray yacht desIgn

Yaratıcı ve yenilikçi bir yapıya sahip olarak 2020 yılında kurulan firmamız özel yat tasarımı alanında faliyet göstermektedir. Vizyon sahibi müşteriler ve tanınmış tershaneler ile iş birliği yaparak akıllı , zamansız ve özgün tasarımlar gerçekleştiriyoruz. Müşteri memluniyetini odak noktamıza alarak projenin tüm süreçlerinde destek sağlamak birinci önceliğimizdir. Ön tasarım sürecinden başlayarak tüm belgelerin hazırlanmasına , teklif sunumlarından inşaata ve denize indirilmeye kadar uzanan süreçte sizinle sürekli iletişim halinde oluyoruz. Ayrıca, denizdeki yatınızın bakım ve yenileme süreçlerinde de yanınızda olmaktan mutluluk duyuyoruz. Sektorde 20 yıllık tecrübeye sahip iş ortaklarımız ile çalışmaktan ve dünya genelinde tanınmış firmalar ile işbirliği yapmaktan gurur duyuyoruz. Hedeflerinize ulaşmak için sizinle birlikte çalışmaktan mutluluk duyacağız. Ray Yacht Design.

hİZMETLERİMİZ

Tasarım

Yat tasarım ofisi olarak, tekne dıs mekanlarını estetik ve islevsellikle birlestirerek özgün bir şekilde tasarlıyoruz. Müsteri beklentilerini analiz ediyor, yaratıcı tasarım konseptleri oluşturuyor ve 3D modelleme teknikleriyle net bir vizyon sunuyoruz. Mükemmeliyetçi bir yaklaşımla yatınızın üretilebilirligi konusunda her türlü teknik veri ve takibini gerçekleştiriyoruz.

İç Tasarım

Yat tasarım ofisi olarak, estetik ve konforu bir araya getirerek yatların iç mekanlarını deniz yasamını daha keyifli hale getirecek tasarımlarla donatıyoruz. Müsteri beklentilerini ön planda tutarak yaratıcı konseptler oluşturuyor, malzeme seçimlerinden 3D modelleme ve imalat çizimlerine kadar net bir vizyon sunuyoruz.

Refit

Tekne refit süreçlerinde size destek oluyoruz. Tekne tasarım ofisi olarak, yenilikçi tasarım çözümleri sunuyor ve imalat sürecinde size rehberlik ediyoruz.

Güverte Ekipmanları

Tekneye Özel Güverte Ekipman Tasarım ve imalat süreclerinde hizmet veriyoruz.

Maket

Tasarımlarını yapmış olduğumuz ürünlerin ölçekli prototiplerini üretiyoruz.